Styre

Styrene i Sjakklubben Caissa og Caissas ungdom velges på årsmøtet. For 2019 kles vervene av følgende personer:

Caissa

VervNavnE-postTlf
LederLeif Tidemann-Andersenleder@caissa.no979 87 345
TurneringslederMorten Skarstadturneringsleder@caissa.no951 63 363
Kasserer
(valgt for 2 år i 2017)
Rune Hansenkasserer@caissa.no970 95 086
Sekretær
(valgt for 1 år i 2019)
Reidar Helliesensekretar@caissa.no
MaterialforvalterOlav Drabløsmaterialforvalter@caissa.no911 91 551
VaramedlemIvar Rambergiva-ramb@online.no976 81 380

Caissas ungdom

VervNavnE-postTlf
LederVetle Sundbyungdom@caissa.no924 88 705
Turneringsleder/
Nestleder
Morten Sundbyybdnus@outlook.com905 59 235
KassererRune Hansenkasserer@caissa.no970 95 086
Sekretær
(valgt for 1 år i 2019)
Reidar Helliesensekretar@caissa.no
ForeldrerepresentantDan Andersendan.andersen@sandefjord.kommune.no980 72 378

Sist oppdatert av